O nás

Zaměřujeme se na vývoj a výrobu poháněných a stacionárních přesných nástrojových držáků pro použití na CNC soustružnických strojích, vícevřetenových soustruzích a dlouhotočných automatech.

Naše přesné nástrojové držáky a nástrojové systémy jsou celosvětově používány předevšímvšude tam, kde se hospodárně vyrábí díly s vysokou přesností. K našim stálým zákazníkům se řadí výrobní závody, stejně jako výrobci a prodejci obráběcích strojů.

My u WTO jsme vsadili vše na důslednou špičkovou technologii bez kompromisů, abychom mohli naše služby zabezpečit na všech trzích a u našich zákazníků. Protože celá výroba pochází z výrobního závodu v Ohlsbachu, můžeme garantovat vysokou úroveň kvality.

Výroba špičkové techniky je samozřejmě také založena na špičkových dovednostech. Proto také u WTO dbáme na vysoce kvalifikovaný personál. Toto všechno vyžaduje neustálé investice do zaškolování a následné vzdělávání našich spolupracovníků. v našem vlastním vzdělávacím středisku zaučujeme naše mladé spolupracovníky a integrujeme je krok po kroku do světa techniky a pracovního procesu.